Říci, že se zabýváme auto designem a výrobou karoserií by bylo příliš lakonické, i když je to v podstatě pravda. Na počátku vzniku společného projektu stála idea a odhodlání, náš nápad dát se profesně dohromady a s ním spojené kreativní myšlení se vyvíjelo postupně, ale v jakési zvláštní vzájemnosti, i když jsme vyrůstali každý zvlášť a v podstatě o sobě dlouho vůbec nevěděli. Od mládí jsme si všímali tvarů různých dopravních prostředků pohybujících se kolem nás a linií, kterými je obdařili týmy tvůrců. Sestavovali jsme v duchu jejich pomyslné žebříčky a obdivovali nebo zatracovali jejich tvary či karoserie. Milovali jsme každou novinku, kterou jsme zahlédli v ulicích nebo na silnici a okamžitě jí přiřazovali pořadí v naší soukromé hitparádě. Z těchto myšlenkových základů jsme vycházeli i pří vývoji našeho prvního protypu vozidla HN R200. (Marek Hoffmann, Petr Novague –autoři projektu HN R200, majitelé společnosti)

persony

hoffmann

Tradice vysoké kvality výroby

Společnost Kovovýroba Hoffmann (zal. 1989) úspěšně působí na českém i zahraničním trhu se specializací na segment prototypové a malosériové výroby lisovacích a tvářecích nástrojů a karosářských dílů pro renomované světové výrobce vozidel. Cílem společnosti je maximální přesnost a nejvyšší úroveň kvality v akceptovatelné finanční hladině. Samozřejmostí je efektivita v podmínkách precizního dodržování know-how pomocí sladěného týmu vysoce kvalifikovaných zaměstnanců a širokým spektrem moderního vybavení. Základem je široká flexibilita inovačních řešení, nejvyšší kvalita a optimalizace nákladů na zadaných projektech.

www.kvhoffmann.cz

novague

Nadčasový design

Studio průmyslového designu Petra Novague (zal. 2008), držitel mnoha mezinárodních prestižních designových ocenění. Původní tvorba studia je široce rozkročena od nápaditého designu průmyslových výrobků, elektroniky, komunikačních zařízení, dopravních prostředků až po grafický design, architekturu a přednáškovou činnost na univerzitách.

www.novague.com