Limitované série vozidel

výroba unikátních kusů

Naše činnost představuje rozsahem vytvoření konceptů automobilů a stavbu maket přes individuální přestavbu, limitované série až po malosériovou výrobu plechových karoserií nebo kompozitových dílů. Vytvoříme také prototypy vozidel, designové studie a vozy určené pouze pro výstavní účely.

Design a úpravy vozidel

úpravy a výroba na zakázku

Zabýváme individuální úpravou vozů na míru a profesionální tuningem. Při vytváření vozidel kombinujeme inovativní technologie s jedinečností tradičního řemesla a snažíme se produkovat jen návrhy s puncem jasného a funkčního jazyka při pečlivém výběru materiálů a vysoké kvalitě zpracování.

Vlastní značka vozidla

hodnota vaši vize v jednom klíči

Navrhneme design exteriéru i interiéru a postavíme vám kompletní vozidlo podle vaší individuální představy a požadavku. Jsme připraveni rozvinout váš koncept od prvotní skici až po realizaci finálního vozidla vaší vlastní značky. Vaši vlastní značku vozidla v tiskneme nejenom interiéru a exteriéru jako jediného na světě, ale zpečetíme také předaným klíček s vašim monogramem.
Vytvoříme také automobilové prototypy, designové studie a vozy určené pouze pro výstavní účely na autosalonech nebo vnitřní potřeby výrobců vozidel.

Limitované série vozidel – výroba unikátních kusů Design a úpravy vozidel – úpravy a výroba na zakázku Vlastní značka vozidla – hodnota vaši vize v jednom klíči
další vůz je jen na vás